Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iPhone0
Záruční oprava iPhone 0
Výměna skla od 700 Kč
Výměna displejeod 900 Kč
Výměna baterie od 600 Kč
Výměna krytu od 900 Kč
Čištění po kontaktu s vodou od 700 Kč
Firmware telefonu od 400 Kč
Obnovení na novou IOS od 300 Kč
Výměna reproduktoru od 600 Kč
Výměna multimediálního reproduktoruod 600 Kč
Výměna/oprava tlačítka Home/Touch ID od 800 Kč
Výměna/oprava zapínacího tlačítka od 800 Kč
Výměna/oprava tlačítka hlasitosti od 800 Kč
Výměna/oprava vibrace od 700 Kč
Výměna/oprava napájecího konektoruod 800 Kč
Výměna/oprava předního fotoaparátu od 800 Kč
Výměna/oprava zadního fotoaparátu od 800 Kč
Oprava špatných kontaktů SIM karty od 700 Kč
Výměna čipu napájení od 1000 Kč
Výměna čipu touchscreen od 1000 Kč
*Pro přesné stanovení ceny služeb kontaktujte nás jedním z uvedených způsobů.
Diagnostika 0 Kč
Bezplatná diagnostika Vašeho zařízení nezávisle na obtížnosti a trvání
Doprava po Praze
Svoz a doprava zařízení po celé Praze (kurýrem nebo přepravní společností)
Originál, záruka
Výhradně originální náhradní díly, na veškeré zákroky poskytujeme záruku do 24 měsíců

iPhone je oblíbené zařízení od společnosti Apple, které už dávno získalo oblibu mezi vyznavači této značky. Není čemu se divit, vždyť možnosti takového zařízení a jeho technologická řešení jsou dech beroucí. Displej iPhonu je poměrně odolný proti poškrábání a prasklinám, silný procesor dokáže spustit velké množství náročných programů najednou a kvalita kamery je nad všechna očekávání. Avšak i přes všechny tyto výhody nezřídka nastávají situace, kdy můžete potřebovat opravit iPhone.

Kdy budete potřebovat opravit iPhone

Jakékoli zařízení se dříve nebo později porouchá. Týká se to i smartphonů od Applu, které jsou známé pro svůj design a kvalitní provedení. Většinu poruch lze odstranit, i když se jedná o rozbitý displej. Avšak provádět tyto servisní úkony by měli pouze kvalifikovaní specialisté, kteří těmto zařízením rozumí a dokážou je rozebrat a znovu smontovat se zavřenýma očima.

Mezi hlavní příčiny poruch patří:

  1. Pokus o instalaci neznačkového firmwaru, v důsledku čehož telefon nejde zapnout.
  2. Poškození displeje.
  3. Prasklý kryt.
  4. Poškození vodou, která způsobuje oxidaci.
  5. Problémy s akumulátorem.

Oprava iPhone musí být včasná. V opačném případě, pokud nevyřešíte potíž co nejdřív, další používání mobilu bude problematické.

Jak se postupuje při řešení problému

Zpravidla certifikovaný servis dokáže vyřešit problémy se smartphony od Applu poměrně rychle.

  • Výměna displeje patří mezi nejčastější úkony, které vlastníky těchto zařízení v servisu poptávají. Výměna se provádí relativně rychle, a proto budete moct vyzvednout a znovu používat svého pomocníka ještě týž den.
  • Výměnu krytu budete potřebovat, pokud je opotřebený, praskl nebo už nevypadá tak krásně jako na začátku. Objednávat tuto službu je lepší v certifikovaném servisu, který pří své práci používá výhradně originální díly a komponenty.
  • Výměna akumulátoru je nezbytná, pokud se váš mobil rychle vybíjí, přehřívá se, samovolně se vypíná nebo vůbec nereaguje na zapojení nabíječky.
  • Výměnu mikrofonu budete potřebovat, pokud se do zařízení dostal prach nebo tekutina. V důsledku toho se snižuje kvalita zvuku a mohou se objevit nevyžádané hluky. Stejné to bude i s reproduktorem. Specialisté našeho servisu rychle určí příčinu problému, která může být důsledkem poruchy obvodů, a iPhone opraví.
  • Výměnu kamery budete potřebovat především po pádu zařízení nebo poruše softwaru. V takovém případě se může stát, že kamera nebude ukazovat žádný obraz nebo nedokáže zaostřit. Ne vždy je nezbytná výměna kamery – někdy stačí přeinstalovat iOS.

Proč není dobré opravovat svépomocí

Pokud se pokusíte o samostatnou opravu iphonu, můžete nechtěně poškodit ploché spoje a obvody. Navíc pro takovou „zlatnickou“ práci potřebujete speciální drobné nástroje, které nemáte. Když se pokusíte otevřít kryt zařízení k tomu neurčenými nástroji, nejspíš jen utrhnete šrouby a ještě víc zařízení poškodíte. Proto je přece jen lepší vyhledat odbornou pomoc v certifikovaném servisu, který disponuje veškerými nástroji a licencovaným softwarem pro kvalitní opravu a diagnostiku zařízení od Applu.

Opravy MackBook
Opravy iMac