Není tajemstvím, že digitální technologie si podmanily moderní svět. Elektronické přístroje se staly součástí naší reality, ale často zastarávají dřív, než potřebují opravu. Ale stává se, že i ten nejtechnologičtější mobilní přístroj nebo počítač se porouchá v tu nejméně vhodnou chvíli. A v této situaci k vám přispěcháme na pomoc!

Naše služby vám zajistí pohodlí, na jaké jste byli zvyklí!

Rozbitý telefon nebo notebook dokáže znepříjemnit život. Téměř nikdo z nás se bez nich nemůže obejít: díky smartphonům jsme stále ve spojení a počítače jsou pro mnohé životně důležité kvůli datům, které na nich uchovávají, i kvůli možnosti pracovat.

Co dělat, když se váš oblíbený pomocník rozbil? Nepanikařit a vyplnit kontaktní formulář na našem webu! Pak už je řešení problému na nás.

Co pro vás uděláme?

  • Naši specialisté převezmou vaše zařízení, rychle a, hlavně, zdarma diagnostikují poruchu. Identifikujeme problém a promyslíme postup jeho odstranění.
  • Po dokončení diagnostiky vám podrobně vysvětlíme, jak lze potíž vyřešit, a vypočítáme cenu opravy.
  • Specialisté naší společnosti provedou domluvenou opravu a oddělení kontroly kvality zkontroluje kvalitu provedené práce a funkčnost vašeho zařízení.
  • Po opravě dovezeme a předáme přístroj přímo do vašich rukou, a to včetně záručního listu s lhůtou do 24 měsíce.

Vše proběhne rychle a jednoduše: za chvíli budete mít zařízení na svém pracovním stole.

Proč zvolit právě naše servisní středisko?

  • Nabízíme kompletní služby v oblasti diagnostiky a opravy vypočtení techniky a mobilních zařízení.
  • Již od první chvíle poskytujeme našim zákazníkům pohodlí: od snadné komunikace přes online formulář až po dopravu opravené techniky na vaši adresu.
  • Máme výborné technické vybavení a všichni naši odborníci mají vysokou kvalifikaci a stále zvyšují svoji profesionální úroveň.
  • Díky rozsáhlým zkušenostem zvládneme i ten nejkomplikovanější  požadavek, dokonce i opravu starší techniky nebo limitovaných modelů.
  • Používáme originální komponenty a nabízíme výměnu za opodstatněnou cenu.

Co nabízíme navíc?

Neomezujeme svoje služby pouze na opravu a diagnostiku. Naši odborníci mohou na žádost klienta obnovit data z jakéhokoli poškozeného úložiště, ať už je to flash disk, paměťová karta, pevný disk nebo SSD. Jsme připraveni zachránit data i z tak zastaralých nosičů, jako jsou diskety a CD!

Kromě toho můžete nám svěřit instalaci jakéhokoli softwaru od operačních systémů až po speciální programy: poskytneme tuto službu v co nejkratší době.

A samozřejmě rádi zodpovíme jakékoli otázky ohledně oprav a údržby zařízení. Stačí poslat poptávku přes naše stránky a naši pracovníci se s vámi spojí, kdykoli vám to bude vyhovovat.