Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika 0 Kč
Oprava notebooků po poškození vodouod 1500 Kč
Čištění notebooků a klávesnice po poškození vodouod 900 Kč
*Pro přesné stanovení ceny služeb kontaktujte nás jedním z uvedených způsobů.
Diagnostika 0 Kč
Bezplatná diagnostika Vašeho zařízení nezávisle na obtížnosti a trvání
Doprava po Praze
Svoz a doprava zařízení po celé Praze (kurýrem nebo přepravní společností)
Originál, záruka
Výhradně originální náhradní díly, na veškeré zákroky poskytujeme záruku do 24 měsíců

Oblíbené značky notebooků

AsusSamsung
AcerLenovo
Sony VAIOMSI
ToshibaeMachines
Packard BellDell
HPApple
Fujitsu Siemens

Oprava notebooku politého vodou patří mezi nejžádanější servisní úkony. Na vině je většinou večeře před monitorem, zalévání kytek v blízkosti přístroje a další podobné situace. Pokud se neštěstí přece jen stalo, musíte především odpojit zařízení ze sítě a v žádném případě se nepokoušet o opravu svépomocí.

Kdy budete potřebovat opravu vytopeného notebooku

Určit, jak nejlépe opravit politý notebook lze pouze v servisu, a to pomocí technické diagnostiky. Velmi záleží na druhu tekutiny, kterou bylo zařízení polito, a také na jejím množství. Jak tato okolnost ovlivňuje opravu vytopeného notebooku?

  • Rychle nateče mezi díly zařízení, kde vyvolává oxidaci a zkrat. Řešením je vysušení. Voda je pro technická zařízení ta nejméně škodlivá tekutina.
  • Čaj, káva, šťávy. Tyto tekutiny obsahují kyseliny, a proto oprava po nich je náročnější. Způsobují zalepení kláves, selhání zařízení, poškození základní desky a dalších komponent.
  • Sycené nápoje. Pro notebooky jsou nejnebezpečnější. Obsahují hodně agresivních látek, které dokonce dokážou připájet menší součástky mechanizmu.

Specifika opravy politého notebooku

Polití notebooku tekutinou není to nejhorší, co se mu může stát, a proto se tento problém dá většinou vyřešit. Hlavně v takové situaci jednat rychle. Vysušit notebook nebude stačit. Co nejdřív se obraťte na servis počítačů. Největší nebezpečí polití notebooku spočívá v tom, že tekutina ohrožuje základní desku i po vysušení. Vlhkost zůstává na těch nejhůře přístupných místech a způsobuje oxidaci.

Proč byste neměli opravovat výpočetní techniku svépomocí

Spousta majitelů notebooků si myslí, že pokud zařízení polijí, stačí ho jen vysušit a mohou na notebooku dál pracovat. Ale je to naprosto mylná představa. Zbytková vlhkost znemožní normální fungování notebooku a ten po čase selže.

V našem servisu cena opravy politého notebooku závisí na rozsahu škod a nutnosti částečné nebo úplné výměny dílů. Přesnou částku úkonu lze stanovit pouze po provedení podrobné diagnostiky zařízení. Proto není doporučeno opravovat polité notebooky doma svépomocí. Náš servis poskytne kvalitní a rychlou opravu v co nejkratší lhůtě.

Výměna BGA čipů
Opravy nabíječek a nabíjecích zdrojů
Odblokovani hesla (Windows, Bios)
Oprava základních desek
Výměna a oprava LCD displeje
Oprava napájecích, USB, LAN konektorů
Oprava a výměna klávesnice
Baterie do notebooků
Čištění notebooků