Druh práce:Cena v Kč
Diagnostika iMac 0
Záruční oprava iMac0
Výměna skla od 3900 Kč
Výměna displejeod 5900 Kč
Výměna skla a displeje od 7900 Kč
Výměna kontaktů od 1600 Kč
Optimalizace a zrychlení operačního systému od 700 Kč
Instalace operačního sytému s aktivací od 900 Kč
Rezervní kopírování dat od 500 Kč
Obnovení dat od 700 Kč
Výměna pevného disku od 1800 Kč
Výměna za SSD disk od 1800 Kč
Čištění od prachu od 1000 Kč
Čištění po průniku tekutiny od 1200 Kč
Výměna nebo obnovení paměti RAM (DDR) od 1900 Kč
Poškozený nebo zaseknutý konektor DVD či CD od 1700 Kč
Oprava základní desky od 1900 Kč
Oprava nebo výměna napájecí jednotky od 1900 Kč
*Pro přesné stanovení ceny služeb kontaktujte nás jedním z uvedených způsobů.
Diagnostika 0 Kč
Bezplatná diagnostika Vašeho zařízení nezávisle na obtížnosti a trvání
Doprava po Praze
Svoz a doprava zařízení po celé Praze (kurýrem nebo přepravní společností)
Originál, záruka
Výhradně originální náhradní díly, na veškeré zákroky poskytujeme záruku do 24 měsíců

Zařízení od Apple je pověstné pro svou dlouhou životnost a špičkovou kvalitu. Avšak se stává, že i tato zařízení se někdy porouchají. Pokud potřebujete opravit iMac, aby znovu fungoval, obracejte se na specializovaný servis, který poskytuje profesionální a kvalitní služby.

Kdy budete potřebovat opravu iMac

Důvodů selhání iMac může být velké množství, avšak podle příznaků lze pochopit přesnou příčinu poruchy.

  • iMac nenačítá systém. To vypovídá o širokém spektru možných problémů od poruch pevného disku, poškození displeje nebo grafické karty až po selhání nabíječky.
  • Zařízení nejde zapnout, nefunguje podsvícení. Ve většině případu se jedná o selhání nabíječky. Musí se buď opravit, nebo vyměnit za novou.
  • Bílá obrazovka, zařízení nejde spustit. Musí se zkontrolovat, co dalšího je zapojeno do počítače. V některých případech další napojená zařízení znemožňují spuštění iMac. Bílá obrazovka se také objeví v případě poškození pevného disku. Pak budete potřebovat odbornou pomoc specialistů, kteří dokážou správně diagnostikovat problémy a v případě potřeby opravit iMac v Praze nebo jakémkoli jiném certifikovaném servisu.

Pokud se vyskytl alespoň jeden z uvedených problémů, měli byste vyhledat profesionály. Nepokoušejte se opravit zařízení svépomocí, můžete celou situaci jen zhoršit.

Jak se postupuje při řešení problému

Certifikované servisy mají k dispozici originální komponenty a díly značky Apple. Při své práci nepoužívají levnější díly z druhovýroby nebo padělky. Odborníci mají veškeré potřebné certifikáty, pravidelně absolvují korzy a semináře pro zvyšování své kvalifikace. Navíc servis poskytuje záruku na veškeré provedené práce a v případě potřeby zajistí expresní opravu iMac v co nejkratší lhůtě.

Proč není dobré opravovat svépomocí

Samostatně opravit zařízení od Applu je téměř nemožné, jelikož výrobce nezajistil možnost oprav svých výrobků jinými než speciálními nástroji. Při diagnostice a opravách se používá speciální software, bez něhož jakékoli vaše pokusy o zásah do zařízení budou blokovány. Problém lze vyřešit pouze tak, že se obrátíte na autorizovaný servis, který má přístup k heslům společnosti Apple.

Speciální diagnostický software dokáže kompletně zkontrolovat funkčnost iMac, provést důkladnou diagnostiku displeje, paměti, nabíjecího adaptéru, systému chlazení a mnoho dalšího. Pro zpřístupnění toho servisu je nezbytné znát login, který je zpřístupněn pouze pro servisy napojené na cloudové servery společnosti Apple.

Pokud chcete záruku na kvalitní opravu iMac, měli byste se obracet pouze na prověřené specialisty a v žádném případě se nepokoušet o odstranění poruch svépomocí. V opačném případě taková dvojí oprava vás bude stát mnohem víc.

Opravy MackBook
Opravy iPhone