Připravujeme pro Vás nový levný e-shop X
Home  /   Oprava notebooků

Oprava notebooků

Naše společnost se již od roku 2009 specializuje na profesionální opravy základních desek s poškozením napájecích obvodů, poškození spojů BGA grafických čipů, severních můstků., opravy po polití. Přijímáme všechny značky a typy notebooků Asus, Acer, Sony VAIO, Toshiba, Packard Bell, HP, Fujitsu Siemens, Lenovo, Samsung, MSI, eMachines, Dell, Apple, LG. 

Zajistíme výměnu vadných komponent i servis softwaru (instalace, odvirování apod.). Servis notebooků provádíme na úrovni komponent, tzn. neměníme hned celé součástkové obvody (jednoduché, ale drahé řešení), ale snažíme se opravit jednotlivé součástky. Ušetříte tak až 1/2 ceny nové základní desky!


Zkušenosti – servisem notebooků se zabýváme již několik let a za tu dobu jsme úspěšně provedli spoustu oprav ke spokojenosti našich zákazníků. Všichni naši členové se dále vzdělávají v oboru. Sledujeme současné trendy a vývoj.

Profesionalita – dbáme na dobře odvedenou práci nejen při opravě notebooku, ale i při komunikaci se zákazníkem.

Cena – nabízíme opravy za velmi výhodných podmínek a přitom zachováváme vysoký stupeň kvality. Díky zkušenostem a znalostem jsme schopni dělat opravy efektivněji, rychleji, a tím pro naše zákazníky udržujeme přijatelné ceny.

Diagnostika – po přijmutí notebooku do servisu vždy následuje podrobná diagnostika problému, předběžné zhodnocení možnosti opravy, zjištění dostupnosti náhradních dílů a následné návrhy řešení s vyjádřením cenového rozpočtu. Diagnostika určí také to, zda je oprava realizovatelná s ohledem na stáří notebooku. V případě ceny, kterou zákazník nemůže akceptovat, jsou navrženy další postupy.

Individuální přístup – nejprve probereme možnosti a cenu opravy. Každé realizované opravě předchází cenový a termínový souhlas od klienta.

Doba opravy – opravu provádíme v co nejkratších možných lhůtách, ale s ohledem na kvalitu práce a cenu náhradních dílů. Předem stanovíme přibližnou dobu opravy a v případě prodloužení (náhradní díly z USA, Číny) klienta včas informujeme. Pokud je to v našich silách, umožníme i zrychlené vyřízení opravy notebooku.

Testování – po každém provedeném zásahu je notebook vystaven zátěžovým testům a testům, které prověřují kvalitu provedené práce.

Opravované značky – opravujeme pozáruční všechny značky a typy notebooků.