Připravujeme pro Vás nový levný e-shop X
Home  /   Antivirová ochrana

Antivirová ochrana


 

Zbavíme Váš počítač virů. Postaráme se o to, aby Váš notebook nebyl “nemocný” a zabezpečíme ho proti dalším případným nákazám.

Spolupracujeme s firmami  ” Norton™ Internet Security”, “ESET NOD32 Smart Security”, “Avira Internet Security” a Dr.Web® , jejichž produkty patří dlouhodobě mezi nejlépe hodnocené. Antivirus si můžete bezplatně vyzkoušet na jeden měsíc. Po uplynutí této zkušební doby se rozhodnete, zda chcete zabezpečit počítač základní verzí antiviru nebo komplexní ochranou.

Instalaci antivirového programu, u nás zakoupeného, provedeme zdarma.


Jak poznat zavirovaný notebook?

  • pomalý běh
  • nečekané chyby
  • nefunkční internet
  • samovolně se otevírající okna
  • chybová hlášení
  • nefunkční tisk

P.S. Některé viry mohou získat Vaše hesla!

Kde se Váš notebook nakazí viry?

Nejrizikovější jsou porno-stránky, stránky s warez a cracky, mnohé stránky s hrami včetně online her, některé zahraniční webové online programy a také většina stránek, kde Vám nabízejí podezřelé služby zdarma.

Jak se chránit?

Účinnou ochranou je navštěvovat jen prověřené a známé webové stránky. Dostanete-li se na neznámé či nedůvěryhodné stránky, neklikejte na nabízející se odkazy či obrázky. Držet se těchto zásad je mnohdy obtížné, a proto jsou nejjistější ochranou antivirové programy, které Váš notebook zabezpečí proti všem hrozbám internetu (viry, trojské koně, spyware, keyloggery, malware a další), aniž byste si s něčím museli dělat starosti.